| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως και έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2200mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
|---|---|
| λάμψη | 12500lux- 25000lux |
| Μοντέλο αρ. | GL4.5-A |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Όνομα αντικειμένου | GS12-A |
|---|---|
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Υλικό σώματος λάμπα | Πλαστική ύλη |
| Χρώμα | Διαφανής |
|---|---|
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
| Φωτεινός | 232lum |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
|---|---|
| Φωτεινός | 169 lum |
| Επιλογές τοποθέτησης | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90 ° |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| Διάρκεια φωτισμού | 12 ώρες |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Άτακτος | Ναί |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη, κατασκευή, βιομηχανική |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 23000 lux |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |