| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
|---|---|
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000-6500 χλμ. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανία εξόρυξης |
| Φωτεινές | 216lum |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Εξουσία | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματη εξόρυξη λαμπτήρων καπακιών |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής εξορυκτικής παραγωγής ασύρματη |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Φωτεινός | 221lum |
|---|---|
| Σχήμα | CM-100 |
| Βαθμός IP | IP 68 |
| Ονομασία λαμπτήρα | Λαμπτήρας ΚΑΠ μεταλλείας οδηγήσεων |
| Μονάδες φόρτισης | 60 μονάδες |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
|---|---|
| Συνεχής ώρα εργασίας | 17 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 8-12 ώρες |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
|---|---|
| Εύθραυστος | Ναί |
| Εξουσία | 1.78W |
| Ώρες Εργασίας | 10 ώρες |
| Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Η μπαταρία επαναφορτιζόμενη 7Ah |
|---|---|
| Υλικό σώματος λάμπας | Πλαστική ύλη |
| Συνεχής ώρα εργασίας | >15 |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
| Μοντέλο Αρ | GLC12-A |