| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Αδιάβροχος | IP68, 20M |
| Γωνία δέσμης | 30° - 120° ρυθμιζόμενο |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Φωτεινές | 96lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Βάρος | 150 - 300 γραμμάρια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
|---|---|
| Μονάδα φωτισμού | 385lum LUM |
| Χρόνος αναπαραγωγής | Από τις 16 ως τις 18 |
| Κύριος φωτός | 1,7W |
| Φωτεινές | 216lum |
| Γωνία δέσμης | 90 μοίρες |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 0.74W |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Τυπική τάση | 3,7V |
| Υλικό | Πλαστικό και μέταλλο |
| Χρώμα | Μαύρος |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7800mAh μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη, κατασκευή, βιομηχανικές τοποθεσίες |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Ιόν λιθίου |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Ρυθμίσιμος λαμπτήρας | 90 ° |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Χρόνος Εργασίας | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Επιλογές τοποθέτησης | Οροφή, τοίχο, πόλο |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενο ιόν λιθίου |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Μπαταρία | μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Δυναμικό | AC100-240V |
| Αντοχή σε κρούση | Έως 2 μέτρα πτώση |