| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 5000 LUX |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| Βαθμολογία προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Ρυθμιζόμενη γωνία | 90 μοίρες |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | GLC-6S |
| Δυναμικό | AC85-265V |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Μονάδα φωτισμού | 261lum |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 600-800mA-1100mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
|---|---|
| Υλικό | Κουτί από κράμα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία χρώματος | 5000K |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Μοντέλο ΑΡΙΘ. | GL-T666B |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Βάρος | 150-300 γρ |
|---|---|
| Υπηρεσία | OEM/ODM Διαθέσιμο |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| Διάρκειας διάρκειας | 60 ώρες - 33 ώρες - 22 ώρες |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 35 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |