| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
|---|---|
| Μάρκα | Green Lighting |
| Αριθμό μοντέλου | GL-T666 |
| Μοντέλο | GS12-A Ημικαλωδωτό Φωτιστικό Καπάκι |
|---|---|
| Λάμψη | 15000lux - 25000lux |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,5W - 3W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | LED |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Τετάρτη | AC85-265V |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εγγύηση | 2-5 ΕΤΗ |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |