| Μοντέλο Αρ | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Όνομα στοιχείου | GLC-6 |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Λειτουργίες φωτισμού | κύρια - κύρια / βοηθητική - απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χρήση | Ορυχεία, βιομηχανία, κατασκήνωση, έκτακτη ανάγκη |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Δύναμη λαμπτήρα ((W) | 2.96W |
| Τύπος επαναφόρτισης | Ναι |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 3Hours |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6000 χιλιάρικα. |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K-6500K |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Χρόνος αναπαραγωγής | 80hrs-100hrs |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | GLT-2 |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Εφαρμογή | Εξόρυξη |
| Ονομασία προϊόντος | Ζώνη μεταλλευτικής χρήσης υπόγειας χρήσης με ιμάντες ώμου |
|---|---|
| Χρήση | για χρήση υπόγειων ορυχείων |
| Υλικό | webbing πολυεστέρα |
| Μέγεθος | 1245 mm*53 mm |
| Υλικό συνδετήρων | Ατσάλι ατσάλι |
| Μοντέλο | GL-T666A Αντιεκρηκτικός φακός |
|---|---|
| φωτεινότητα για 1 μέτρο | 10000 lux |
| Χρόνος Εργασίας | 10-24 ώρες |
| βάρος | 360 γραμμάρια |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
|---|---|
| Διαμόρφωση LED | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED ανά μέτρο |
| Εξουσία | 8/ 15/ 17/ 18 W/ m |
| CRI | > 75 |
| Τάση ισχύος εισόδου | DC24V/ 36V/ AC110V~130V/ 210V~230V |