| Αριθμός μοντέλου | GL-T666 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | ένα κύριο φως |
| Ζωή | 100000hours |
| Εργασιακό χρόνο | Στις 9. |
| Βάρος | 360g |
| Αριθμός μοντέλου | GL-T666 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | ένα κύριο φως |
| Ζωή | 100000hours |
| Εργασιακό χρόνο | Στις 9. |
| Βάρος | 360g |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Όνομα προϊόντος | Ρυθμίσιμη ζώνη ανθρακωρύχου με στρωμένα ιμάντα ώμου |
|---|---|
| Χρήση | για χρήση υπόγειων ορυχείων |
| Υλικό | webbing πολυεστέρα |
| Μέγεθος | 1245 mm*53 mm |
| Υλικό συνδετήρων | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Πρότυπο ΝΟ | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Πρότυπο ΝΟ | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Πρότυπο ΝΟ | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Μοντέλο αρ. | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 15W/m |
| Διάρκεια ζωής | 5 χρόνια |
| Ώρα εργασίας | 50000 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |