| Πηγή φωτός | 16 φώτα F5 |
|---|---|
| Χρώμα κελύφους λαμπτήρα | Κόκκινο/μπλε/κόκκινο/κίτρινο πολυχρωματικό για επιλογή |
| Τρόποι φωτισμού | 9 είδη τρόπων φωτισμού |
| Τετάρτη | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
| Δύναμη | 5W |
| Πηγή φωτός | 16 φώτα F5 |
|---|---|
| Χρώμα κελύφους λαμπτήρα | Κόκκινο/μπλε/κόκκινο/κίτρινο πολυχρωματικό για επιλογή |
| Τρόποι φωτισμού | 9 είδη τρόπων φωτισμού |
| Τετάρτη | Συνεχές ρεύμα 4.5V |
| Δύναμη | 5W |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
| Πηγή φωτός | LED |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Υλικό σώματος | ABS |
|---|---|
| Χρώματα προϊόντων | Πορτοκαλί, μπλε, κίτρινο, πράσινο |
| Τάση εργασίας | 3,7V |
| Ρεύμα λειτουργίας | 50-150mA |
| Μπαταρία | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| ενέργειαΚατανάλωση | 3W-10W |
| Υλικό | Πλαστικό ABS υψηλής αντοχής και κράμα αλουμινίου |
| Αδιαβροχοποίηση | IP65 |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Τύπος επαναφόρτισης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Τύπος λαμπτήρα | Φως εργασίας με LED |
| Χρώμα | Μαύρο/διαφανές |
| Τύπος επαναφόρτισης | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| θερμοκρασία λειτουργίας | -40 - 60 βαθμοί |
| Προσαρμογή | - Ναι, ναι. |
| Τύπος λαμπτήρα | Φως εργασίας με LED |
| Χρώμα | Κίτρινο/Παρτοκαλί/Μπλε |
| Μέρη φωτισμού | Πλευρικοί προειδοποιητικοί φανοί και κεντρικοί φανοί λειτουργίας |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 16 LED μονόχρωμο φως και 12 λευκά βοηθητικά φώτα |
| Λάμψεις φωτισμού του κεντρικού φωτισμού λειτουργίας | Ψυχρό λευκό-θερμό λευκό-συνδυασμός |
| Φωτεινή του κεντρικού φωτισμού εργασίας | 35Lum-60Lum-90Lum |
| Η φωτεινότητα των κεντρικών προβολέων εργασίας | 1500Lux-2000Lux-3000Lux |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Μοντέλο | GL-WF02 Led προειδοποιητική λυχνία |
|---|---|
| Ελαφριά δύναμη | 0.08W |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20~+80 ℃ |
| Τρόποι φωτισμού | Περιστροφή - Διπλό αναβοσβήσιμο - Μονό αναβοσβήσιμο - Εναλλακτικό - SOS - Στερεά αναμμένο (χαμηλό) - |
| Χρόνος Φόρτισης | 2Hours |