| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C σε 50°C |
|---|---|
| πτυχίο φωτισμού | 15000 lux |
| Χρήση | Τύνελ, ορυχεία, υπόγεια |
| Χαρακτηριστικά | Αδιάβροχο, ανθεκτικό στη σκόνη, ανθεκτικό σε κραδασμούς |
| Φωτεινές | 96lum |
| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας εξορύξεων LED |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας εξορύξεων LED |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας εξορύξεων LED |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα ασύρματης θωράκισης |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας ΚΑΠ μεταλλείας οδηγήσεων |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα ασύρματης θωράκισης |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Υπογειακή λάμπα καπάκις |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φως εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |