| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
|---|---|
| Τετάρτη | AC85-265V |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Εγγύηση | 2-5 ΕΤΗ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| βαθμός φωτισμού | 7000 Λουξεμβούργο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Τυποποιημένη τάση | 3.7V |
| Δύναμη | 1.3W |