| Βαθμός IP | Αδιάβροχο IP67 |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90° |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Ιόν λιθίου |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Φωτεινός | 232lum |
| Διάρκεια φωτισμού | 12 ώρες |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
| Διάταξη | 3.7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Αδύναμο ρεύμα φωτός | 260mA |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 0.74W |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Ώρα εργασίας | 60 ώρες-33 ώρες-22 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 30° - 120° |
|---|---|
| Επιλογή τοποθέτησης | Βάση οροφής/βάση γάντζου |
| Υλικό σώματος λάμπας | πλαστική ύλη |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Μοντέλο | GL-AFL-200W- H |
|---|---|
| CCT | 3000~6500k |
| Φωτεινό | 26000lm |
| Δυναμικό | AC100-240V |
| Μέγεθος | Π: 278 mm Υ: 510 mm |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Λειτουργίες φωτισμού | κύρια - κύρια / βοηθητική - απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |