| Ονομασία προϊόντος | Φώτα για την εξόρυξη άνθρακα προς πώληση |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Λούμεν | 216 λουμέν |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενο λαμπτήρα με καλώδιο για εξορυκτικές εργασίες |
| Βάρος | 418g |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια φώτα ανθρακωρύχων για σκληρά καπέλα |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
|---|---|
| Βάρος | 420 γραμμάρια |
| Η διάρκεια ζωής του κύριου φανού | 100000hours |
| Λούμεν | 216 lum |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP67 |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιεκρηκτικό φανάρι για ανθρακωρύχους |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Επαγγελματικό υπόγειο φως ορυχείου |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Υλικό | ABS |
| Φωτεινότητα | 1000 μονάδες λούμεν |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
| Τύπος | Προβολείς |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP67 |
| Πηγή ενέργειας | LED |
| Ονομασία προϊόντος | φορητός σταθμός ενέργειας εκτάκτου ανάγκης |
|---|---|
| Λειτουργία | Υποστήριξη ταχείας φόρτισης, φόρτιση ηλιακού πάνελ, οθόνη LED, κάλυμμα, υποστήριξη ηλιακής φόρτισης, |
| Τύπος | Αδιάβροχο, Γρήγορη φόρτιση, Με πρίζα, Μεγάλη χωρητικότητα, Με καλώδιο, PORTABLE, Power Staion, ενοικ |
| Τύπος μπαταρίας | μπαταρία LiFePO4 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 5370,6Wh |