| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90 ° |
|---|---|
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7AH |
| Χρόνος Φόρτισης | ≤ 8 ώρες |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
|---|---|
| Εύθραυστος | Ναί |
| Εξουσία | 1.78W |
| Ώρες Εργασίας | 10 ώρες |
| Υλικό σώματος λάμπας | Η/Υ |
| Χρόνος αναπαραγωγής | 80hrs-100hrs |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 0.74W |
| Φωτεινή ροή | 1000lm |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Φωτεινός | 169 lum |
| Λάμψη | 200 - 1000 lumens |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Αδιάβροχος | IP68, 20M |
| Γωνία δέσμης | 30° - 120° ρυθμιζόμενο |
| Εγγύηση | 2 Χρόνια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Σχήμα αριθ. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Μπαταρία | μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 50°C |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Δυναμικό | AC100-240V |
| Αντοχή σε κρούση | Έως 2 μέτρα πτώση |