GL8-C Φωτό με καλώδιο LED για το ορυχείο
Επαγγελματικός επαναφορτιζόμενος προβολέας εξορύξεων με διπλό βοηθητικό LED και προστασία IP68 που είναι αδιάβροχη, σχεδιασμένη για απαιτητικές βιομηχανικές και υπόγειες εφαρμογές.
Επισκόπηση του προϊόντος
Ο λαμπτήρας GL8-C είναι ένας ελαφρύς, ανθεκτικός προβολέας μεταλλευτικού τύπου σχεδιασμένος για βιομηχανικά και υπόγεια περιβάλλοντα.Παρέχει εξαιρετικά 15Με ανθεκτική σε έκρηξη κατασκευή και ανθεκτική σε νερό βαθμολογία IP68, η ηλεκτρική φωτεινότητα είναι μεγαλύτερη από την κανονική φωτεινότητα.Είναι ιδανικό για τις μεταλλευτικές εργασίες., επιθεωρητικά καθήκοντα, διάσωση έκτακτης ανάγκης και εξωτερικά εργασιακά περιβάλλοντα.
Βασικά χαρακτηριστικά
- 15,000 lux φως μεγάλης δέσμης με καλώδιο
- Ένα κύριο φως με δύο βοηθητικά φώτα
- 7.8Ah μπαταρία μεγάλης χωρητικότητας με ελαφρύ σχέδιο
- Λειτουργία προειδοποίησης χαμηλής ισχύος για αυξημένη ασφάλεια
- Καπάκι κουμπιού από σιλικόνη με άνετη αφή
- Σύγχρονη εμφάνιση με υψηλής ποιότητας κατασκευή
- Ανθεκτική στις συγκρούσεις δομή με προστασία IP68
Τεχνικές προδιαγραφές
| Ονομασία του προϊόντος | GL8-C Φωτό με καλώδιο LED για το ορυχείο |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως, δύο βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κεντρικό ρεύμα φωτός | 450mA |
| Έξοδος φωτεινής ακτινοβολίας | 216 λουμέν |
| Φωτεινότητα | 15,000 lux |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμα OEM/ODM |
| Η διάρκεια ζωής του κύριου φωτός | 100,000 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1,000 κύκλοι |
| Εργασιακό χρόνο | 19 ώρες |
| Βάρος | 535g |
| Τρόποι φωτισμού | Κύριο - Κύριο/υποβοηθητικό - Ακύρωση |
| Υλικό | ΕΠ |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
Εφαρμογές
Ορυχεία άνθρακα, ορυχεία πετρώματος, ορυχεία χρυσού, θαλάσσιες δραστηριότητες και εργασίες εξερεύνησης· δραστηριότητες διάσωσης έκτακτης ανάγκης, συμπεριλαμβανομένης της πυρόσβεσης, της καταπολέμησης πλημμυρών και της ανίχνευσης καουτσούκ.Κατάλληλο για δραστηριότητες εξωτερικού, όπως αλιείαΙδανικό για βιομηχανική και γεωργική παραγωγή και εξωτερικές ανάγκες κινητού φωτισμού.
Συχνές Ερωτήσεις
Μπορώ να έχω μια παραγγελία δείγματος;
Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δειγμάτων για δοκιμές και αξιολόγηση ποιότητας.
Ποιο είναι το χρόνο προετοιμασίας;
Οι παραγγελίες δειγμάτων διαρκούν συνήθως 7-10 ημέρες.
Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας σας;
Η τυπική MOQ υπό τους όρους EXW είναι 200 τεμάχια. Οι προσαρμοσμένες παραγγελίες απαιτούν MOQ 500 τεμάχια.
Πώς αποστέλλετε τα αγαθά και πόσο καιρό παίρνει η παράδοση;
Η αποστολή μπορεί να οργανωθεί μέσω UPS, DHL, FedEx, TNT, τυπικού αερομεταφορών ή θαλάσσιων μεταφορών μέσω διεθνούς μεταφορέα, ανάλογα με το συνολικό βάρος ή τον όγκο της αποστολής.
Πώς προχωράμε με μια διαταγή;
Ερώτηση → Επιβεβαίωση → Έκδοση τιμολογίου προφόρμας → Πληρωμή από τον πελάτη → Διακανονισμός παραγωγής → Αποστολή → Επιβεβαίωση παράδοσης → Τελειοποίηση της παραγγελίας.
Ποιες μεθόδους πληρωμής δέχεστε;
Δέχονται T/T (Τραπεζική Μεταφορά), PayPal και Western Union.
Προσφέρετε εγγύηση για τα προϊόντα;
Ναι, παρέχουμε ένα έτος εγγύηση για όλα τα προϊόντα.
Δέχεστε παραγγελίες OEM/ODM;
Ναι, υπάρχουν υπηρεσίες OEM και ODM.