| Ονομασία του προϊόντος | GL8-D Φωτήρας καλωδίου |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως, δύο βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κεντρικό ρεύμα φωτός | 450mA |
| Λούμεν | 216 λουμ |
| Φωτεινότητα | 15000 lux |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμα OEM/ODM |
| Η διάρκεια ζωής του κύριου φωτισμού | 100,000 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Εργασιακό χρόνο | 16 ώρες |
| Βάρος | 535g |
| Τρόποι φωτισμού | Κύριο - Κύριο/υποβοηθητικό - Ακύρωση |
| Υλικό | ΕΠ |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |