Η ασύρματη λάμπα κεφαλής για εξόρυξη GL2.5-A είναι μια συμπαγής και ελαφριά λύση φωτισμού σχεδιασμένη για υπόγειες εξορύξεις και βιομηχανικά περιβάλλοντα εργασίας. Εξοπλισμένη με ένα κύριο φως και έξι βοηθητικά φώτα, η λάμπα παρέχει σταθερό φωτισμό με απλή λειτουργία και αξιόπιστη απόδοση. Η ενσωματωμένη δομή όλα-σε-ένα βελτιώνει την ανθεκτικότητα, εξασφαλίζοντας παράλληλα άνετη μακροχρόνια χρήση.
Με επαναφορτιζόμενη μπαταρία Li-ion 2.8Ah και έως 15 ώρες λειτουργίας, η λάμπα παρέχει αξιόπιστη φωτιστική υποστήριξη για καθημερινές υπόγειες εργασίες. Η αδιάβροχη προστασία IP67 επιτρέπει ασφαλή χρήση σε υγρά και απαιτητικά περιβάλλοντα.
| Μοντέλο | Ασύρματη λάμπα εξόρυξης GL2.5-A |
| Πηγή φωτός | 1 κύριο φως και 6 βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία Li-ion 2.8Ah |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ρεύμα κύριου φωτός | 180mA |
| Η ισχύς του κύριου φωτός | 0.65W |
| Φωτεινότητα | 85LUM |
| Φωτεινότητα | 4000lux |
| Η διάρκεια ζωής του κύριου φωτός | 100000 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Χρόνος λειτουργίας | 12 ώρες |
| Βάρος | 126g |
| Βαθμός αδιαβροχοποίησης | IP67 |
| Πιστοποιημένο | CE |
Η ασύρματη λάμπα κεφαλής για εξόρυξη GL2.5-A είναι σχεδιασμένη για επαγγελματικό φορητό φωτισμό σε υπόγειες και βιομηχανικές εργασίες. Χρησιμοποιείται ευρέως για:
Α: Ναι, καλωσορίζουμε παραγγελίες δείγματος για δοκιμή και έλεγχο ποιότητας. Τα μικτά δείγματα είναι αποδεκτά.
Α: Το δείγμα χρειάζεται 7-10 ημέρες και ο χρόνος μαζικής παραγωγής χρειάζεται 25-30 ημέρες.
Α: Το MOQ μας EXW είναι 1 τεμάχιο για δείγμα. Το MOQ FOB είναι 200 τεμάχια. (Εξαρτάται από διαφορετικούς τύπους μπαταρίας/πακέτου μπαταριών)
Α: Συνήθως στέλνουμε με DHL, UPS, FedEx ή TNT. Συνήθως χρειάζονται 5-7 ημέρες για να φτάσουν.
Α: Ερώτηση-Επιβεβαίωση-Αποστολή Προτιμολογίου-Πληρωμή από τον πελάτη-Οργάνωση παραγωγής των προϊόντων προς τους πελάτες-Επιβεβαίωση-Ολοκλήρωση.
Α: TT, Paypal, Western Union.