| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχήμα | GL-T666 ((Α) |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ισχυρό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Αδύναμο ρεύμα φωτός | 260mA |
| Δύναμη LED | 3W |
| φωτεινότητα σε 1 μέτρο | 10000LUX |
| Η κύρια διάρκεια ζωής του φωτός | ≥100.000 ώρες |
| Εργασιακό χρόνο | 9 ώρες |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 800 κύκλοι |
| Η φόρτιση | 5V/1,5A |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |