Το GLC-6S είναι μια αναβαθμισμένη έκδοση του δημοφιλούς μας φακού κεφαλής χωρίς καλώδιο GLC-6, με βελτιωμένη φωτεινότητα και ανθεκτικότητα για απαιτητικά υπόγεια περιβάλλοντα.
Οι φακοί κεφαλής LED χωρίς καλώδιο για ορυχεία είναι ιδανικοί για:
| Αριθμός Μοντέλου. | GLC-6S |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως, δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία Li-ion 6.8Ah |
| Λειτουργίες φωτισμού | Χαμηλή - Μεσαία - Υψηλή - Βοηθητική - SOS |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Ρεύμα κύριου φωτός | 200mA - 400mA - 800mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 0.9W - 2.1W - 2.96W |
| Φωτεινή Ροή | 148lum - 289lum - 385lum |
| Φωτεινότητα | 9000lux - 16000lux - 25000lux |
| Διάρκεια ζωής κύριου φωτός | 100.000 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Χρόνος λειτουργίας | 30 ώρες - 16 ώρες - 11 ώρες |
| Βάρος | 245g |
| Βαθμός αδιαβροχοποίησης | IP68 |