| Μοντέλο Αρ. | GS12-A |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως, δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία Li-ion 6,8Ah |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο φωτεινό ρεύμα | 450 mA |
| Δύναμη του Κύριου Φωτός | 1,7 W |
| Φωτεινός | 221lum |
| Λάμψη | 15000 lux |
| Διάρκεια ζωής του κύριου φωτός | 100.000 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Χρόνος Εργασίας | 13-15 ώρες |
| Βάρος | 392 γρ |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |