| Μέρη φωτισμού | Πλευρικοί προειδοποιητικοί φανοί και κεντρικοί φανοί λειτουργίας |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 16 LED F5 RGB και 1pc κύριο φως και 6pcs βοηθητικά φώτα |
| Λάμψεις φωτισμού του κεντρικού φωτισμού λειτουργίας | Αδύναμος-ισχυρός-βοηθητικός |
| Φωτεινή του κεντρικού φωτισμού εργασίας | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Η φωτεινότητα των κεντρικών προβολέων εργασίας | 1500Lux-6000Lux |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |