| Ονομασία προϊόντος | GL2.5-A Ασύρματος λαμπτήρας κεφαλής |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 4000 LUX |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Διάταξη | 3.7V |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Μοντέλο | GL-T666A Αντιεκρηκτικός φακός |
|---|---|
| φωτεινότητα για 1 μέτρο | 10000 lux |
| Χρόνος Εργασίας | 10-24 ώρες |
| βάρος | 360 γραμμάρια |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |