| βαθμός φωτισμού | 25000 LUX |
|---|---|
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Φωτεινότητα | 1000 μονάδες λούμεν |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
|---|---|
| Τετάρτη | AC85-265V |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εγγύηση | 2-5 ΕΤΗ |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Εξουσία | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
|---|---|
| Εξουσία | 1,67 W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃-+50℃ |
| Εγγύηση | 1 Χρόνια |
| Ονομασία προϊόντος | Ράφι φόρτισης |
|---|---|
| Χρήση | για τη φόρτιση λαμπτήρα κάλυψης ορυχείου GLC-6 |
| Προστασία | Προστασία βραχυκυκλώματος, υπερφόρτωση, Overcurrent, Overvoltage |
| Τροφοδοτική τάση | 110-240V/10A |
| Η τάση εξόδου και το ρεύμα | 5V/2A |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Υλικό | ABS |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
|---|---|
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | - Ναι, ναι. |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
|---|---|
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 1000 μονάδες λούμεν |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |