| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Στον βαθμό ελαφρύνειας | 2700K-6500K |
| Τετάρτη | AC85-265V |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Υλικό | ABS |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Λούμεν | 216 λουμέν |
| Ονομασία προϊόντος | KL5LM(A) καλωδιακό κεφαλικό λαμπτήρα εξόρυξης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Λούμεν | 216 λουμέν |
| Βάρος | 418g |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενο λαμπτήρα με καλώδιο για εξορυκτικές εργασίες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Διάταξη | 3.7V |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP67 |
| Βάρος | 418g |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP67 |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Υλικό | ABS |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Λούμεν | 216 λουμέν |
| Ονομασία προϊόντος | GL2.5-A Ασύρματος λαμπτήρας κεφαλής |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 4000 LUX |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Διάταξη | 3.7V |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Υλικά | PC+Silicone |
|---|---|
| Μέρη ελαφριά | Πλευρικό προειδοποιητικό φως και βοηθητικό φως στο κέντρο |
| Λάμψεις φωτισμού του κεντρικού φωτισμού λειτουργίας | Αδύναμος-ισχυρός |
| Φωτεινή του κεντρικού φωτισμού εργασίας | 30Lum-70Lum |
| Η φωτεινότητα του κεντρικού φωτισμού εργασίας | 500Lux-1200Lux |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως και έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2200mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Σχήμα αριθ. | GLC-6 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |