| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Αριθμός μοντέλου | GLT-7C |
|---|---|
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Θερμοκρασία χρώματος | 6500 χιλιάδες. |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Αριθμός μοντέλου | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Αριθμός μοντέλου | GL-T666 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | ένα κύριο φως |
| Ζωή | 100000hours |
| Εργασιακό χρόνο | Στις 9. |
| Βάρος | 360g |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χρήση | Ορυχεία, βιομηχανία, κατασκήνωση, έκτακτη ανάγκη |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Δύναμη λαμπτήρα ((W) | 2.96W |
| Πρότυπο ΝΟ | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία του αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκεια | 16 ώρες |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA - 800mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.4W - 3W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA - 800mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.4W - 3W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως & δύο βοηθητικά φω'τα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | λι-ιονικό πακέτο μπαταριών 7800mAh |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1,67 W |
| Ώρα εργασίας | 16 ~ 18 ώρες |
|---|---|
| Βαθμός IP | Αδιάβροχο IP67 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 280mA |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 169 lum |
| Φωτισμός | 4000 LUX |