| Ονομασία προϊόντος | Φώτα των ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτώσιμο φως ασφαλείας |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Η μπαταρία | Η μπαταρία λιθίου |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Τρέχων | 180 mA |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διάταξη | 3.7V |
| βάρος | 143 γρ |
| Χρήση | Χρησιμοποιείται για φωτισμό εργασίας ανθρακωρύχων |
| Ονομασία προϊόντος | Ημισύνδετο φως κεφαλής με πίσω προειδοποιητικό φως |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6Συσκευή μπαταρίας λιθιογόνων.8Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Τετάρτη | AC 100-240V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Σχήμα αριθ. | GLC-6 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως και έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2200mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 14-16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Τετάρτη | Δυναμικό ρεύματος: |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Σχήμα αριθ. | GLC-6 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |