| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύριος φωτός | 1.78W |
| Δύναμη | 1,67 W |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Χρώμα | Μαύρο λευκό |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP67 |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Κεντρικό φως φωτεινό | 285 Lum |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 2.96W |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Διάρκεια ζωής της μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χρήση | Ορυχεία, βιομηχανία, κατασκήνωση, έκτακτη ανάγκη |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Δύναμη λαμπτήρα ((W) | 2.96W |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| ονομαστική τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 300mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.1W |
| Μοντέλο αρ. | GL2.5A |
|---|---|
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Λάμψη | 15000 lux |
| Μοντέλο αρ. | GL-AFL-200W/300W/400W/500W |
|---|---|
| Εξουσία | 200W / 300W / 400W / 500W |
| Δυναμικό | AC100-240V |
| Φωτεινός | 26000lm - 65000lm |
| Ελαφριά πηγή | 210pcs-576pcs |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |