| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη 18650 μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τρόποι φωτισμού | Κανονικό-ισχυρό-βοηθητικό |
| Λειτουργικό ρεύμα LED | 520-1200mA-200mA |
| Φωτεινότητα | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χρήση | Ορυχεία, βιομηχανία, κατασκήνωση, έκτακτη ανάγκη |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Ip68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 έτος |
| Δύναμη λαμπτήρα ((W) | 2.96W |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 10000 lux |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 143 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 14Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Ισχύς κύριου φωτός | 4.07W |
| Φωτεινές | 530lum |
| Φωτεινότητα | 9000Lux - 20000Lux - 25000Lux |
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7.8AH |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Μια λάμπα και εγχειρίδιο χρήσης |
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C, Western Union, T/T, PayPal |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 14-16 ώρες |
| Ονομαστική Τάση | 3.7V |
| Τετάρτη | Δυναμικό ρεύματος: |
| Βαθμός IP | Διάκριση IP68 |
| Features | USB charging, energy saving, long lifespan,lightweight,charging indicator |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 50°C |
| Material | PC |
| Main Light Brightness | 10000 Lux |
| Main Light Illuminous | 143 Lum |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |