| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 0.74W |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Ώρα εργασίας | 60 ώρες-33 ώρες-22 ώρες |
| Εξουσία | 3W |
|---|---|
| Φωτεινή ροή | 348lum |
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | Ναί |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Εξουσία | 3W |
|---|---|
| Φωτεινή ροή | 348lum |
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | Ναί |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Βάρος | 250 γραμμάρια |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 |
| Όνομα αντικειμένου | GLT-2 |