| Μοντέλο Αρ | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Όνομα στοιχείου | GLC-6 |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Μοντέλο Αρ | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Όνομα στοιχείου | GLC-6 |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Μοντέλο Αρ | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Όνομα στοιχείου | GLC-6 |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 10Συσκευή μπαταρίας λιθιοειόντων.4Ah |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | GLC12-A |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000cycles |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διάταξη | 3.7V |
| Ονομασία προϊόντος | Φως κεφαλής Led Miner Cordless με οθόνη |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.3W |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | >15 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |