| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, Paypal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Χρώμα | Κίτρινος, μπλε |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια Ορυχεία, σήραγγες, πετρέλαιο και φυσικό αέριο, βιομηχανικό φωτισμό |
| Εργασιακό χρόνο | ≥13 ώρες |
| Χρόνος φόρτισης | ≤ 8 ώρες |
| Αντοχή σε πρόσκρουση | ≥1.5m |
| Ονομασία προϊόντος | KL5LM(A) καλωδιακό κεφαλικό λαμπτήρα εξόρυξης |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Λούμεν | 216 λουμέν |
| Βάρος | 418g |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως και έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2200mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Αδιάβροχος | IP68, 20M |
|---|---|
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
| Βάρος | 480 γραμμάρια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | L/C,T/T,Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα ασύρματης θωράκισης |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | ελαφρύ φορητό φως ορυχείων με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτιστικό Καπάκι ημίσυρτο |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6Συσκευή μπαταρίας λιθιογόνων.8Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 15 ώρες |