| Μοντέλο | GLT-2 |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία Li-ion 2.6Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | ≥12h |
| Ρεύμα κύριου φωτός | 230mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 0.74W |
| Lumen | 96 lum |
| Βαθμός φωτισμού στο 1 μέτρο | 5000LUX |
| Ισχύς βοηθητικού φωτός | 0.74W |
| Διάρκεια ζωής κύριου φωτός | ≥10000h |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Χρόνος φόρτισης | 3.5h |
| Πιστοποιήσεις | CE, ATEX |