| Ονομασία προϊόντος | Φως εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα LED για ανθρακωρύχους χωρίς καλώδια προς πώληση |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύριος φωτός | 1.78W |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μοντέλο | Λυχνία |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
|---|---|
| Θερμοκρασία χρώματος | 2700K-6500K |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
| Αδιάβροχο επίπεδο | IP68 |
| Χρόνος αναπαραγωγής | 80hrs-100hrs |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 |
|---|---|
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κατανάλωση ρεύματος | 3W |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Βάση οροφής, επιτοίχια βάση, κρεμαστό στήριγμα |
| Πιστοποίηση ασφαλείας | Με πιστοποίηση ATEX και IECEx |
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |