| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Ρεύμα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Όνομα αντικειμένου | GS12-A |
|---|---|
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 15000 lux - 25000 lux |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Υλικό σώματος λάμπα | Πλαστική ύλη |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Βάρος | 199 γραμμάρια |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Ικανότητα | 6,8 Αχ |
| Εφαρμογή | Μεταλλευτικά, Κατασκευαστικά, Βιομηχανικά κ.λπ. |
|---|---|
| Μοντέλο ΑΡΙΘ | GL-T666 |
| Ρυθμιζόμενη γωνία | 90 μοίρες |
| Αξιολόγηση IP | IP65 |
| πτυχίο φωτισμού | 10000 lux |
| Υπηρεσία | OEM/ODM Διαθέσιμο |
|---|---|
| Υλικό | ABS |
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Μπαταρία | Μπαταρία λιθίου |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | GLC-6S |
| Δυναμικό | AC85-265V |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
|---|---|
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δυναμικό | AC100-240V |
| Φωτεινή ροή | 1000lm |