| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 8-12 ώρες |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Ιόν λιθίου |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Φωτεινός | 232lum |
| Διάρκεια φωτισμού | 12 ώρες |
| Μοντέλο | Λυχνία |
|---|---|
| Χρώμα | πράσινος |
| Τύπος τοποθέτησης | Κλιπ κράνους |
| Τύπος | Προβολέας |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Βάρος | 250 γραμμάρια |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP67 |
| Όνομα αντικειμένου | GLT-2 |
| Μοντέλο | Ασύρματο καπάκι GLC-6S |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 148lum - 289lum - 385lum |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Χρώμα | Διαφανής |
|---|---|
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Χρήση | Βιομηχανική, Πυρκαγιά |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
|---|---|
| Διάρκειας διάρκειας | 16 ώρες |
| Διάρκεια ζωής | 100, 000 ώρες |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ℃ -50 ℃ |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90 ° |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
|---|---|
| Διαβάθμιση IP | IP65 |
| Προσαρμογή | Διαθέσιμος |
| Αντοχή σε κρούση | IK07 |
| Βάρος | 150-300 γρ |
| Αδιάβροχος | IP68 |
|---|---|
| Εξουσία | 1,67 W |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90° |
| Αδιάβροχη Βαθμολογία | IP65 |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Τάση εισόδου | AC85-265V |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Φώτα ορυχείων LED |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 κύκλοι |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP67 |