| Ονομασία προϊόντος | Επαγγελματικό υπόγειο φως ορυχείου |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Χαρακτηριστικά | Εξοικονόμηση ενέργειας, Μεγάλη διάρκεια ζωής, Υψηλή φωτεινότητα |
|---|---|
| Μοντέλο Αρ | GL2.5-A |
| Κύρια διάρκεια LED | 16-18 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Συνεχής ώρα εργασίας | 15 ώρες |
| Μοντέλο | Ασύρματο καπάκι GLC-6 |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Υλικό | Η/Υ |
| Ζυγίζω | 217g |
| Ονομασία του αντικειμένου | Ασύρματο φως ορυχείου με LED |
|---|---|
| Διάταξη | 3.7V |
| φωτεινότητα του κύριου φωτισμούm, lux | 5000 LUX |
| Πηγή ενέργειας | Ανανεώσιμη μπαταρία |
| Διάρκεια ζωής (ώρα) | ≤ 50000 ώρες |
| Ονομασία προϊόντος | GL2.5-A Ασύρματος λαμπτήρας κεφαλής |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 4000 LUX |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Διάταξη | 3.7V |
| Μοντέλο | Ασύρματο καπάκι GLC-6S |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 148lum - 289lum - 385lum |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Μοντέλο | GLC-6M Cordless Cap Lamp |
|---|---|
| βάρος | 204g |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Υλικό | Η/Υ |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Υπηρεσία | Διαθέσιμο OEM/ODM |
|---|---|
| λάμψη | 12500lux- 25000lux |
| Μοντέλο αρ. | GL4.5-A |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |