| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως και έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2200mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Βάρος | 143 γρ |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Αριθμός μοντέλου | GL2.5-A |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Βάρος | 143 γρ |
| Η χωρητικότητα της μπαταρίας | 2.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Αριθμός μοντέλου | GL2.5-A |
| Δυναμική τάση | 3.7V |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Υλικό | ABS |
| Φωτεινότητα | 1000 μονάδες λούμεν |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια ανθρακωρύχων LED λάμπα καπάκι |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Ασφάλεια ανθρακωρύχων LED λάμπα καπάκι |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Μοντέλο αρ. | GLC-6 |
|---|---|
| Ελαφριά πηγή | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Βαθμολογία IP | IP68 |