| Ονομασία προϊόντος | Λαμπτήρας ΚΑΠ μεταλλείας οδηγήσεων |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | 6.8Ah λαμπτήρα LED κεφαλής υπόγεια εξόρυξη |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενο λαμπτήρα καλωδίου για το ορυχείο |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Ονομασία του αντικειμένου | Προβολέας ανθρακωρύχου με LED επαναφορτιζόμενο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
| βαθμός φωτισμού | 4000 LUX |
| Διάταξη | 3.7V |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Προβολέας ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Μοντέλο | GLT-2 Ασύρματο καπάκι |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
| Λειτουργίες φωτισμού | κύρια - κύρια / βοηθητική - απενεργοποίηση |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 2.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 5000 lux |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτό με φως LED επαναφορτιζόμενο GLT-2 ανθεκτικό σε έκρηξη |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Στον βαθμό ελαφρύνειας | 2700K-6500K |
| Τετάρτη | AC85-265V |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |