| Ονομασία προϊόντος | ελαφρύ φορητό φως ορυχείων με LED |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες ανά Mont |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7000mAh επαναφορτιζόμενη 18650 μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τρόποι φωτισμού | Κανονικό-ισχυρό-βοηθητικό |
| Λειτουργικό ρεύμα LED | 520-1200mA-200mA |
| Φωτεινότητα | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Αδιάβροχος | IP68, 20M |
|---|---|
| Υλικό σώματος λάμπας | πλαστική ύλη |
| Μπαταρία | μπαταρία λιθίου |
| Λάμψη | 150 μονάδες λούμεν |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενο ιόν λιθίου |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Ονομασία προϊόντος | 15000lux Ορυχεία Hard Hat Φώτα |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |