| Ονομασία του προϊόντος | Ράφι φόρτισης |
|---|---|
| Χρήση | για τη φόρτιση λαμπτήρα κάλυψης ορυχείου GLC-6 |
| Προστασία | Προστασία βραχυκυκλώματος, υπερφόρτωση, Overcurrent, Overvoltage |
| Τροφοδοτική τάση | 110-240V/10A |
| Η τάση εξόδου και το ρεύμα | 5V/2A |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 5000 LUX |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Διαβάθμιση IP | IP65 |
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Ρυθμιζόμενη γωνία | 90 μοίρες |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Στον βαθμό ελαφρύνειας | 2700K-6500K |
| Τετάρτη | AC85-265V |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Αριθμός μοντέλου | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία του αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκεια | 16 ώρες |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Western Union, T/T, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| Διάρκεια Βοηθητικού LED | >60 ώρες |
| Ώρες Εργασίας | 15h - 10h |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Αντοχή σε κρούση | ≥1.5m |
| Όνομα προϊόντος | Λαμπτήρας ασφαλείας ανθρακωρυχείου |
|---|---|
| Λογότυπο | Λογότυπο συνήθειας αποδεκτό |
| Λειτουργία φωτισμού | Κανονικό-ισχυρό-βοηθητικό-SOS |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 200mA - 400mA - 800mA |
| Ονομασία προϊόντος | οδηγημένο να εξαγάγει φως |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Υλικό | ABS |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PayPal |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | ΚΙΝΑ |