| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύριος φωτός | 1.78W |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τάση Reted | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 480 mA |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 1.78W |
| Ώρες Εργασίας | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Panasonic |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής LED για εξορυκτικές εργασίες 5000lux |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |
| Ώρα εργασίας | 16 ~ 18 ώρες |
|---|---|
| Βαθμός IP | Αδιάβροχο IP67 |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 280mA |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 169 lum |
| Φωτισμός | 4000 LUX |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματη εξόρυξη λαμπτήρων καπακιών |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union, PAYPAL |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Λάμψη | 10000 lux |
|---|---|
| Τύπος | Προβολέας |
| Φωτεινές | 96lum |
| Γωνία δέσμης | Δεν καθορίζεται |
| Θερμοκρασία χρώματος | Δεν καθορίζεται |
| Λάμψη | 200 - 1000 lumens |
|---|---|
| Αξιολόγηση Προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Εγκατάσταση | Οροφή, τοίχος, μενταγιόν |
| Χαρακτηριστικό | Ρυθμίσιμη, φορητή, χαμηλής ισχύος ένδειξη |
| Ώρες Εργασίας | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Panasonic |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |