| Μοντέλο | Ασύρματο καπάκι GL2.5-C |
|---|---|
| Λάμψη | 10000 lux |
| Φωτεινές | 143lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.1W |
| Μοντέλο | GLT-7C Λαμπτήρας με καλώδιο με καπάκι |
|---|---|
| Λάμψη | 15000lux |
| Φωτεινές | 216lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Μοντέλο | GL4.5-A Ασύρματο καπάκι |
|---|---|
| Λάμψη | 4500Lux |
| Φωτεινές | 169lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1.3W |