| Αριθμός μοντέλου | GL-T666 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | ένα κύριο φως |
| Ζωή | 100000hours |
| Εργασιακό χρόνο | Στις 9. |
| Βάρος | 360g |
| Αριθμός μοντέλου | GL-T666 |
|---|---|
| Πηγή φωτός | ένα κύριο φως |
| Ζωή | 100000hours |
| Εργασιακό χρόνο | Στις 9. |
| Βάρος | 360g |
| Πρότυπο ΝΟ | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Πρότυπο ΝΟ | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Πρότυπο ΝΟ | Επικαιροποιείται η τιμή των προμηθειών που παρέχονται. |
|---|---|
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
| Power/m | 8W/M |
| Ζωή | Πέντε χρόνια |
| Εργασιακό χρόνο | 50000 |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP67 |
|---|---|
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Βάρος | 250 γραμμάρια |
| Ώρες Εργασίας | 12 ώρες |
| Φωτεινή ροή | 10000lm |
| Φωτεινές | 96lum |
|---|---|
| Εξουσία | 100W |
| Κύριος φωτός | 1.1W |
| Φωτεινός | 232 lum |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| φωτεινότητα για 1 μέτρο | 10000 lux |
|---|---|
| LED Power | 3W |
| Αδύναμο ρεύμα φωτός | 260mA |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Λειτουργίες φωτισμού | κανονικό - δυνατό - SOS |
| Πηγή φωτός | SMD2835 |
|---|---|
| Υπηρεσία λύσεων φωτισμού | Σχεδιασμός φωτισμού και κυκλωμάτων, Εγκατάσταση Έργου |
| Αξιολόγηση IP | IP68 |
| Τάση εισόδου (V) | Εναλλασσόμενο ρεύμα 110V (± 10%) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυπική συσκευασία χαρτοκιβωτίων |
| Λάμψη | 7000Lux - 13000Lux - 20000Lux |
|---|---|
| Φωτεινές | 178lum - 232lum - 375lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 0,81W- 1,78W - 2,56W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 200mA - 400mA - 800mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 6.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |