| Λάμψη | 15000lux |
|---|---|
| Φωτεινές | 216lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Λάμψη | 15000lux |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Λάμψη | 15000lux |
|---|---|
| Φωτεινές | 216lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Λάμψη | 15000lux |
|---|---|
| Φωτεινές | 216lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Κύρια ελαφριά δύναμη | 0.74W |
|---|---|
| Τυποποιημένη τάση | 3.7V |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP68 |
| Αξιολόγηση προστασίας | αδιάβροχο IP68 |
| Μοντέλο | GL-T666A Αντιεκρηκτικός φακός |
|---|---|
| φωτεινότητα για 1 μέτρο | 10000 lux |
| Χρόνος Εργασίας | 10-24 ώρες |
| βάρος | 360 γραμμάρια |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Ένα πακέτο περιέχει ένα φως, ένα εγχειρίδιο οδηγιών και ένα φορτιστή. |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 10-15 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | TT, PAYPAL, Western Union. |
| Δυνατότητα προσφοράς | Δέκα χιλιάδες το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
|---|---|
| πτυχίο φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Αδιάβροχο Επίπεδο | IP68 |
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Χρώμα | Πράσινος |
| Εξουσία | 3W |
|---|---|
| Φωτεινή ροή | 348lum |
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | Ναί |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
| Εξουσία | 3W |
|---|---|
| Φωτεινή ροή | 348lum |
| Ρυθμίσιμη κορδέλα | Ναί |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |