| Ονομασία προϊόντος | 15000lux led ασύρματος λαμπτήρα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah - 7.8Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Ισχύς κύριου φωτός | 1,67 W |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Μοντέλο | GLT-2 Ασύρματο καπάκι |
|---|---|
| Λάμψη | 5000 lux |
| Φωτεινές | 96lum |
| Ισχύς κύριου φωτός | 0.74W |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 230 mA |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 18650 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,EMC,FCC |
| Χρήση | Ορυχεία, Κατασκηνώσεις, Βιομηχανία, Επείγοντα, Πυροσβεστική |
| Πηγή φωτός | Cree Led |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Δύναμη | 3W |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα καπάκις εξορυκτικής χρήσης ασφαλή από την έκρηξη |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Δύναμη | 3W |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Battery type | Rechargeable 18650 battery |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,EMC,FCC |
| Usage | Mining,Camping,Industrial,Emergency,fire fighting |
| Light source | Cree Led |
| Ip rating | IP68 |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh |
| Φορτιστή | Η φόρτιση μέσω USB, η φόρτιση μέσω κούνιας |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Λειτουργία | Ορυχεία, φωτισμός, βιομηχανία, πετρέλαιο, αέριο |