| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως έξι βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Διαβάθμιση IP | IP67 |
| Πηγή ισχύος | LED |
| Ονομασία προϊόντος | Λάμπα ορυχείου LED KL5LM |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, εξοικονόμηση ενέργειας, μακρά διάρκεια ζωής |
| Δύναμη | 1.05W |
| Τετάρτη | 3.7V |
| Battery Types | Rechargeable Lithium-Ion Battery |
|---|---|
| Application | corded cap lamps |
| Charging Time | 6-8 hours |
| Material | ABS |
| Working Time | ≥15 hours |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP68 |
|---|---|
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Μοντέλο | Λυχνία |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Τύπος | Προβολέας |
| πτυχίο φωτισμού | 4000 LUX |
| Φωτεινή ροή | 1000-10000lm |
| Μοντέλο | Λυχνία |
|---|---|
| Ρυθμιζόμενη γωνία | 90 μοίρες |
| Διάρκεια ζωής | 100000 ώρες |
| Βαθμός IP | αδιάβροχο IP67 |
| Απόσταση δέσμης | 200 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | GLD-6 LED Φως εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 13.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Δύναμη | 4.07W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Ονομασία λαμπτήρα | Λαμπτήρας ΚΑΠ μεταλλείας οδηγήσεων |
|---|---|
| Βαθμός IP | IP 68 |
| Υλικά | ABS |
| Ζωή | 100000ωρες |
| Χρόνος φόρτισης | 6 ώρες |
| Τύπος μπαταρίας | επαναφορτιζόμενη μπαταρία 18650 |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,EMC,FCC |
| Χρήση | Ορυχεία, Κατασκηνώσεις, Βιομηχανία, Επείγοντα, Πυροσβεστική |
| Πηγή φωτός | Cree Led |
| Αξιολόγηση ΙΠ | Διάκριση IP68 |