| Μέρη φωτισμού | Πλευρικοί προειδοποιητικοί φανοί και κεντρικοί φανοί λειτουργίας |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 16 LED F5 RGB και 1pc κύριο φως και 6pcs βοηθητικά φώτα |
| Λάμψεις φωτισμού του κεντρικού φωτισμού λειτουργίας | Αδύναμος-ισχυρός-βοηθητικός |
| Φωτεινή του κεντρικού φωτισμού εργασίας | 120Lum-350Lum-50Lum |
| Η φωτεινότητα των κεντρικών προβολέων εργασίας | 1500Lux-6000Lux |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Επαναφορτιζόμενη λίθιο-ιονική μπαταρία |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Φωτεινές | 85lum |
|---|---|
| Τρέχουσα | 180 mA |
| Τρόπος φόρτισης | Φορτιστή USB/φορτιστή κούνιας/φορτιστή ράφι |
| Αδιάβροχο | IP68, |
| Πηγή φωτός | LED |
| Εργασιακό χρόνο | 13-15 ώρες |
|---|---|
| Τύποι μπαταριών | Αναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Φωτεινότητα | 25000 lux |
| Πηγή μπαταρίας | Πανασόνικ |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Μέρη φωτισμού | Πλευρικοί προειδοποιητικοί φανοί και κεντρικοί φανοί λειτουργίας |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 16 LED μονόχρωμο φως και 12 λευκά βοηθητικά φώτα |
| Λάμψεις φωτισμού του κεντρικού φωτισμού λειτουργίας | Ψυχρό λευκό-θερμό λευκό-συνδυασμός |
| Φωτεινή του κεντρικού φωτισμού εργασίας | 35Lum-60Lum-90Lum |
| Η φωτεινότητα των κεντρικών προβολέων εργασίας | 1500Lux-2000Lux-3000Lux |
| Εγγύηση | 3-5 χρόνια |
|---|---|
| Θερμοκρασία εργασίας | -20 ° C-+45 ° C |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Χρόνος φόρτισης | 4-6 ώρες |
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Εγγύηση | 2 χρόνια |
|---|---|
| Ονομαστική τάση | 3.7V |
| Αδιάβροχο βαθμό | IP68 |
| Ελαφριά πηγή | Οδοντοστοιχία |
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Πιστοποίηση | CE, |
|---|---|
| Χρήση | Βιομηχανικός, |
| Ελαφριά πηγή | 576PCS |
| Βαθμολογία IP | IP66 |
| Υλικό σώματος λάμπα | Αλουμίνιο |
| Τύπος τοποθέτησης | Οροφές |
|---|---|
| Γωνία δέσμης | 120 μοίρες |
| Επιλογές τοποθέτησης | Οροφή, τοίχο, πόλο |
| Υλικό σώματος λάμπας | Πλαστική ύλη |
| Ικανότητα | 13,6 Αχ |
| Επιλογή τοποθέτησης | Βάση οροφής/βάση γάντζου |
|---|---|
| Χρόνος εκτέλεσης | 13 - 15 ώρες |
| Ρυθμιζόμενος κάτοχος λαμπτήρα | 90° |
| Color Temperature | 5000K - 6500K (Daylight White) |
| Λειτουργία φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |