| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | 25000lux Λαμπτήρας καπάκις Miner |
|---|---|
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Δύναμη | 3W |
| Γωνία δέσμης | 120 βαθμοί |
| Τοποθετώντας επιλογές | Κλιπ κράνος, μαγνητική βάση |
| Ονομασία προϊόντος | λυχνία εξόρυξης kl5lm |
|---|---|
| Χρήση | Χρησιμοποιείται για φωτισμό εργασίας ανθρακωρύχων |
| Φωτεινότητα | 10000 lux |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1000 κύκλοι |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.6Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Σχήμα αριθ. | GL-T666 ((A/B) |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 3.2Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου 18650 |
| Διορισμένη τάση | 3.7V |
| Δυνατό ρεύμα φωτός | 760mA |
| Τύπος μπαταρίας | Η μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6800mAh |
| Φορτιστή | Η φόρτιση μέσω USB, η φόρτιση μέσω κούνιας |
| Κύκλοι μπαταρίας | 1200 Κύκλοι |
| Λειτουργία | Ορυχεία, φωτισμός, βιομηχανία, πετρέλαιο, αέριο |
| Ονομασία προϊόντος | Ασύρματη εξόρυξη λαμπτήρων καπακιών |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα για την εξόρυξη άνθρακα προς πώληση |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια φώτα ανθρακωρύχων για σκληρά καπέλα |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | ΜΣΑ Εγκριθείσες λαμπτήρες ασύρματης θωράκισης |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενη λάμπα ανθρακωρύχου |
|---|---|
| Αξιολόγηση IP | Διάκριση IP67 |
| Φωτεινή ροή | 96 χιλιοστά |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Υλικό | ABS |