| Πηγή φωτός | LED, κύριο φως και βοηθητικό φως |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Βαθμολογία IP | IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| Φωτεινός | 221lum |
|---|---|
| βαθμός φωτισμού λαμπτήρων | 15000 lux |
| Κύκλος μπαταρίας | 1200 φορές |
| Βαθμός IP | IP 68 |
| Ονομασία λαμπτήρα | Λαμπτήρας ΚΑΠ μεταλλείας οδηγήσεων |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 7Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE,CCC,ATEX |
| Χρήση | Υπόγεια φωτισμός,φωτισμός ορυχείων |
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο βοηθητικά φώτα |
| Αδιάβροχος βαθμός | Διάκριση IP68 |
| Πηγή φωτός | LED, κύριο φως και βοηθητικό φως |
|---|---|
| Τύπος μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Τύπος | Προβολείς |
| Αξιολόγηση IP | IP68 |
| Εγγύηση (έτος) | 1 |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| Ονομασία προϊόντος | 2.8Ah επαναφορτιζόμενο φως ασφαλείας ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 96 LUM |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 2 |
| Δύναμη | 0.74W |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα κεφαλής ανθρακωρύχων |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού Work-Aux-SOS 3 |
| Δύναμη | 1.78W |