| Ονομασία προϊόντος | Υπογειακή λάμπα καπάκις |
|---|---|
| Κύρια διάρκεια LED | 15-18 ώρες |
| Διάρκεια του βοηθητικού LED | > 60 ώρες |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Φώτα εξόρυξης άνθρακα |
|---|---|
| Πηγή φωτός | Ένα κύριο φως δύο 2 βοηθητικά φώτα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 400mA - 800mA |
| βαθμός φωτισμού | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| Δυνατότητα μπαταρίας | 6.8Ah μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιεκρηκτικό φανάρι για ανθρακωρύχους |
|---|---|
| Λούμεν | 232 |
| Διάταξη | 3.7V |
| Τρόπος φωτισμού | Δραστηριότητες φωτισμού 3 |
| Δύναμη | 1.78W |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σήραγγες, κατασκευές, κλπ. |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃-+50℃ |
| Στον βαθμό ελαφρύνειας | 2700K-6500K |
| Τετάρτη | AC85-265V |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| βαθμός φωτισμού | 15000 LUX |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 1 Κεντρικό φως 2 Βοηθητικά φώτα |
| Δυνατότητα μπαταρίας | Πακέτο μπαταρίας Li-ion 6,6 Ah |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Διάταξη | 3.7V |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Απλή ουδέτερη συσκευασία |
|---|---|
| Όροι πληρωμής | T/T, Western Union |
| Δυνατότητα προσφοράς | 5000 κομμάτια το μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | GREEN LIGHTING |
| Η μπαταρία | μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| Φωτεινή ροή | 348lum |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Δύναμη | 3W |
| Τύπος μπαταρίας | Επαναφορτιζόμενη λι-ιονική μπαταρία |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20°C έως 50°C |
|---|---|
| Υλικό | ΕΠ |
| Η φωτεινότητα του κύριου φωτός | 25000 LUX |
| Κεντρικό φως φωτεινό | 348 lum |
| Η κύρια διάρκεια ζωής LED | 100000 ώρες |
| Ονομασία του προϊόντος | Ράφι φόρτισης |
|---|---|
| Χρήση | για τη φόρτιση λαμπτήρα κάλυψης ορυχείου GLC-6 |
| Προστασία | Προστασία βραχυκυκλώματος, υπερφόρτωση, Overcurrent, Overvoltage |
| Τροφοδοτική τάση | 110-240V/10A |
| Η τάση εξόδου και το ρεύμα | 5V/2A |
| Ονομασία | Φωτήρα ασύρματης θωράκισης |
|---|---|
| Διάταξη | 3.7V |
| φωτεινότητα του κύριου φωτισμούm, lux | 5000 LUX |
| Τρόπος φωτισμού | 2 λειτουργίες φωτισμού βοηθητικών εργασιών |
| Ζωή | ≤ 50000 ώρες |