| Ονομασία προϊόντος | Φωτήρα καπάκις ορυχείου |
|---|---|
| Βάρος | 450g |
| Υλικό | ABS |
| Φωτεινότητα | 1000 μονάδες λούμεν |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενο λαμπτήρα με καλώδιο για εξορυκτικές εργασίες |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Διάταξη | 3.7V |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP67 |
| Βάρος | 418g |
| Πηγή ενέργειας | Αναφορτιζόμενη μπαταρία λιθίου |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Υλικό | ABS |
| Χρόνος φόρτισης | 4 ώρες |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Λούμεν | 216 λουμέν |
| Ονομασία προϊόντος | Επαναφορτιζόμενο λαμπτήρα με καλώδιο για εξορυκτικές εργασίες |
| Βάρος | 418g |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Χαρακτηριστικά ασφαλείας | Προστασία από υπερφόρτιση, προστασία από βραχυκύκλωμα |
|---|---|
| Δύναμη | 1,67 W |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 13 - 16 ώρες |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA |
| Βάρος | 418g |
| Μέγεθος | Φ54,9 * 256 mm |
|---|---|
| Δύναμη LED | 3W |
| Ζωή πηγής φωτός | 100000hours |
| Εφαρμόσιμη θερμοκρασία | -20℃~40℃ |
| Διάταξη | 3.7 Β |
| Ονομασία του αντικειμένου | GL5-C |
|---|---|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Λούμεν | 261lum |
| Αδιάβροχο | Διάκριση IP68 |
| εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομασία προϊόντος | Στάση φόρτισης/Στάση φόρτισης |
|---|---|
| Χρήση για | Φώτα GLT-2 και φώτα με καλώδιο |
| Μονάδες φόρτισης | 6/ 12/ 24/ 36/ 60/ 96/ 102 μονάδες διαθέσιμες |
| Επιλογή χαρακτηριστικών | Μονόπλευρη/Δύοπλευρη |
| Αποδόσεις | 4.2V 2A |
| Αριθμός μοντέλου | GLC-6 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγεια φωτισμός, σήραγγα, εξόρυξη άνθρακα |
| Αδιάβροχο επίπεδο | Διάκριση IP68 |
| Ονομασία του αντικειμένου | GLC-6 |
| Διάρκεια | 16 ώρες |
| Πηγή φωτός | 1pc κύριο φως & 2pcs βοηθητικά φώτα |
|---|---|
| Χωρητικότητα μπαταρίας | 10.4Ah επαναφορτιζόμενη μπαταρία ιόντων λιθίου |
| Ονομαστική τάση | 3,7V |
| Κύριο ρεύμα φωτός | 450mA - 800mA |
| Κύριος φωτός | 1.4W - 3W |